+90 (216) 515 48 65

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
About Img

Uzun yıllardır endüstri ve metalurji sektöründe en iyi hizmeti vermekteyiz

Fornax Yazılım ve Mühendislik, adından da anlaşılacağı üzere ``yazılım`` ve endüstriyel kuruluşlar için ``mühendislik`` hizmetleri sunan bir firmadır. Takip ettiği güncel teknoloji ve akımlar, firmamızı benzerlerinden ayırarak yenilikçi bir kimliğe büründürüyor.

Yazılım faaliyetleri arasında: MES çözümleri, SCADA yazılımları, Otomasyon sistemleri, mobil uygulamalar, machine learning ve big data gibi çalışma kollarımız olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca robot teknolojileri ve endüstri 4.0 ile de yakından ilgilenmekteyiz.

Diğer bir kolumuz olan mühendislik faaliyetleri ise metalurji sektörünü baz alan çözümler sunar. Endüstriyel fırın parçaları, ikinci el fırınlar, fırın bakım onarım ve modernizasyonları gibi faaliyetleri yıllardır sürdürmekteyiz. Fırınlarınızın ekspertiz raporunu hazırlayabilir, onları onarabilir ya da monte edip sökebiliriz.

YazılımlarımızServislerimiz
About Award Img
award

Ödüllü Hizmet

Üye olduğumuz çeşitli dernekler tarafından yenilikçi ve çözüm odaklı olmakla ödüllendirildik.

award

Lisanslı Mühendislik

Mühendislik faaliyetlerimiz sektörün içinden gelen tecrübeli kişilerin kontrolüne bırakılmıştır.

award

Modern Ekipmanlar

Fornax Yazılım ve Mühendislik ile çalıştığınızda en güncel standartlarda yazılmış yazılımlar ve modern ekipmanlı endüstriyel ürünler elde edersiniz.

award

Ödüllü Müşteri İlişkileri

Çeşitli analiz siteleri, Google ve benzeri kuruluşlara göre 2020 yılı itibariyle şikayet oranımız 0%, müşteri memnuniyeti oranımız 100%!

Kalite Standartlarımız

Fornax Software; SCADA, MES, Mobil Uygulama, Otomasyon Sistemleri alanında hizmetler vermekte ve Endüstriyel Fırın sektöründe çözümler üretmektedir.

Fornax Software olarak; en kaliteli hizmeti bütün kesimlerin ihtiyacına göre şekillendirerek sunmayı ilke edinmiş durumdayız. Fornax Yazılım ve Mühendislik firması, sadece bugün değil gelecekte de sektörel portföyünü geliştirerek tüm Dünya'ya değer ihracatında bulunan bir kurum olmak niyetindedir.

  • 260 +Tamamlanan proje
  • 180 +Fırın ve ekipman teslimi
  • 1200 +Mutlu müşteri
  • 25 +Ülke ile ticari ilişki

Search