Fornax Yazılım ve Mühendislik olarak yıllardır metalürji alanında hizmet vermekte ve gelen talepleri karşılamaktayız. Fırın endüstrisi ve fırın çözümleri konusunda bilinçli tüketiciler yaratıp bu kitleye profesyonel destek sağlamakla oldukça ilgiliyiz. Bunların yanı sıra; en hassas olduğumuz konuların başında son kullanıcının taleplerini tam olarak karşılayan endüstriyel ürünler, faaliyetler ve yazılımlar servis ederek sektörel standartları geliştirmek gelmekte. Bütün bu amaçlar doğrultusunda, çeşitli firmaların yararına ikinci el fırın alım satım operasyonlarını yönetebilmekte, sektördeki her aktörün doğru pazarlama ve tüketim yolunu bulmasına yardımcı olabilmekteyiz.

Ürünlerimiz sayfası altından satışını yürütmekte olduğumuz ikinci el fırınları inceleyebilirsiniz. Ayrıca fabrikanıza ait bir endüstriyel fırını satmak istiyorsanız ekspertizini yaptırmak için de firmamıza başvurabilirsiniz. Gerekli işlemler sonucunda fırınlarınıza en uygun değeri biçecek, onu satmanıza yardımcı olacak veya fırınınızın yeni alıcısı olacağız.

ikinci el fırın alım satım

İkinci El Fırın Alım ve Satım Faaliyetleri Neden Önemlidir

Endüstriyel fırınlar pahalı ve önemli cihazlar olarak şirketlere hizmet ederler. Sektör değişikliği, büyüme, küçülme ve taşınma faaliyetlerinde düşünülmesi gereken en önemli ekipmanlar olarak öne çıkarlar. Çünkü kurulumları özen ister, temizlik, bakım, optimizasyon ve taşıması en incelikli şekilde yapılmazsa dönüşü olmayan hatalara sebep olabilirler. Ayrıca; yeni bir girişim veya proje söz konusu olduğunda tam olarak ihtiyaç olmasa bile, kullanılmamış bir fırın almak her ne kadar sektördeki herkesin isteği olsa da; ikinci el fırın imkanları da incelenmesi gereken faktörlerdendir. Problemsiz hizmet veren fırınları firma garantisi kapsamında satın almak ve kullanmak için bu yöntemi mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Fırın Alım ve Satım Fiyatları

Endüstriyel fırınlar, diğer bütün sanayi araçları ve elektronik cihazlar gibi çok farklı şekillerde fiyatlandırılmaktadır. Özellikle konu büyük bir fırın olduğunda, denklemin içine pek çok farklı eleman girmektedir. İşbu yüzden, keşif öncesi kesin ve net bir fiyatlama yapamamakla birlikte en iyi ve ekonomik çözümü ekspertiz faaliyetlerimiz sonucunda tarafınıza iletebilmekteyiz.

Fornax Software olarak endüstriyel fırınları kapsayan hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmamakta. 2. El Fırın Alım ve Satımı işlemlerinizin haricinde; mevcut envanterinizde yer alan fırınlara TUS/SAT testleri yapmak, fırın ekspertizi ve fırın optimizasyonu sağlamak, fırın gaz ayarını stabil hale getirmek gibi hizmetler vermekteyiz. Ayrıca fırınlarınızın bakım ve onarımını üstlenmek, olası bir taşınma veya taşıma durumunda demontaj ve montaj işlemlerini sürdürmek de yapabileceklerimiz arasında yer alıyor.

Servisler olarak adlandırdığımız endüstriyel fırın faaliyetlerimizi daha detaylı incelemek için linke tıklayabilir, konu hakkındaki soru ve sorunlarınızı ise İletişim sayfamız üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. Fornax sizlerin yanında olmaktan dolayı mutluluk duyuyor!